Sıkça Sorulan Sorular

NEVŞEHİR WEB TASARIM

Web Tasarım ve Web Yazılımı için müşterilerin istekleri ve sitelerde ki özelliklere göre iş günü olarak hesaplanarak müşterilerimize sunmuş olduğumuz teklifde başlangıç ve teslimat tarihleri belirtilir ve o tarihte teslimat yapılır. Genellikle Web Tasarım 3 İş günü Web Yazılım siteler ise 30 iş günü içerisinde hazırlanmaktadır.

Web Tasarım ve Web Yazılımı işleriniz teslim edildikten sonra extra özellik ekleme, geliştirme ve destek için bizi 7/24 arayabilirsiniz.

Web Tasarım ve Web Yazılımlarımız %100 Responsive ve Mobil uyumludur.

Tüm Projelerimizde Html 5 ve php kodlaması kullanıyoruz Google ve diğer arama motorlarının istediği kod yapısı site içi, site dışı seo backlink vs uygulamalarda sunulmakta.

Sunduğumuz teklifleri ve Fiyatları kabul etmeniz durumunda gerekli sözleşme ve evraklar hazırlanıp başlangıçta site için belirlenen ücretin %30 peşin,havale, kredi kartı gibi ödeme yöntemlerinin biri ile alınır. Geri kalan kısmı ise site tamamlanıp tüm test aşamaları başarılı bir şekilde gerçekleştirildikten sonra teslimat ile ödeme yöntemlerimizin biri ile tahsil edilir.

Bizi Aramadan Web Tasarım Yaptırmayın!

Bize ulaşın

0533 404 49 50

info@webshard.com

Bahçeli Evler Mahallesi
Mustafa Parmaksız Caddesi
Adalet İş Hanı Kat 3 - 8/8
NEVŞEHİR MERKEZ

Nevşehir Web Tasarım
Kapadokya Web Tasarım
web Tasarım ve Web Yazılım
Google Benim İşletmem Kaydı
Google Reklamları
Google Seo 
Nevşehir Evden Eve Nakliyat

WEBSHARD

7/24 destek

Web Tasarım ve Web Yazılım ile alakalı her türlü soru önerileriniz için bizi arayın.